11. Únor 2021

Naši milí lyžníci!

Vzhledem k faktu, že se u nás "kolotoče" netočí, již od minulého března,  byli jsme nuceni přistoupit k alternativní službě pro Vás-naše milé návštěvníky, a to k "rolbovláčku". Ten náš se jmenuje Bison. 

Od pátku 12.02.2021 zahajujeme jeho provoz u nás ve Ski areálu Olešnice.

Rolbovláček bude jezdit od 10 do 17 hod, poslední jízda v 16:45 (při velkém zájmu i déle, pokud Vás bude hodně a budete chtít jezdit, tak Vás nevyhodíme). O víkendu se bude jezdit od 9 hod.

Rolbovláček bude mít kapacitu 30 lyžařů/snowboardistů na jednu jízdu a minimální počet bude 10 osob. V případě velkého zájmu budeme schopni příští týden nasadit druhou rolbu a kapacitu navýšit.

Jízda za osobu je 50 Kč.

Upozorňujeme, že tato služba je pro zkušené lyžaře a není vhodná pro začátečníky! Děti vozíme od 15-ti let výše kvůli bezpečnosti. (Po předchozí domluvě s obsluhou se mohou přepravovat i děti mladší). Záleží na lyžařských schopnostech! Rolba bude jezdit v prostoru od kotvy po věže s dělya lyžaři ve zbylých dvou třetinách, takže nebude hrozit kolize s rolbou.

Vše je plně legální a nic neporušuje vládní nařízení! Viz vyjádření Vicepremiéra a Ministra vnitra Jana Hamáčka: "Je to služba, která není vyloženě proti ničemu."

V případě chuti na něco dobrého a teplého, tak pro Vás bude otevřené výdajové okénko v restauraci!

Pokud někdo nebude mít lyžařské vybavení, tak si můžete půjčit přes on-line objednávku ESHOP - Půjčovna a vyzvednout si ho přes výdajové okénko v půjčovně.

Tuto službu děláme pro Vás-pro naše stálé návštěvníky! Rozhodně to není snaha cokoliv obcházet nebo dělat na truc! Chápeme, že pandemie není vymyšlená, jen nechápeme, proč omezovat sportování na čerstvém vzduchu!

Prosíme všechny návštěvníky o dodržování protiepidemiologických nařízení, tj. nošení ochrany dýchacích cest, dodržování min 2m rozestupů a zbytečného neshlukování se!

Děkujeme! SKOL!